Πρόγραμμα των τμημάτων Υγείας

Το πρόγραμμα των τμημάτων Υγείας θα αλλάξει για την άλλη εβδομάδα καθώς θα τοποθετηθούν αναπληρωτές.
Μέχρι την Πέμπτη θα έχει ανακοινωθεί το πρόγραμμα της άλλης εβδομάδας. Αλλαγές για την επόμενη εβδομάδα θα έχουν ΜΟΝΟ τα τμήματα Υγείας.

FacebookTwitterGoogle+Share

1η ενημερωτική συνάντηση για Erasmus+

Παρακαλούνται οι μαθητές του 3ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Βέροιας που επιλέχθηκαν στο πρόγραμμα κινητικότητας Erasmus+ με κωδικό αριθμό 2019‐1‐EL01‐KA102‐062342 και τίτλο «H ψηφιακή αφήγηση ως εργαλείο στην περίθαλψη ηλικιωμένων ατόμων με γεροντική άνοια», να βρίσκονται στο σχολείο τη Δευτέρα 4/11/2019 στις 18:00, για την 1η ενημερωτική συνάντηση.

Τα ονόματα των 20 μαθητών είναι αναρτημένα στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου.

Επιλογή για Erasmus+

Η διαδικασία επιλογής για όσους έχουν υποβάλλει αίτηση συμμετοχής στο πρόγραμμα κινητικότητας Erasmus+ από τον τομέα Υγείας και από τον τομέα Πληροφορικής θα γίνει σήμερα, τις τρεις τελευταίες διδακτικές ώρες (αφού ψηφίσουν οι αιτούντες).

Εκλογές για το δεκαπενταμελές του σχολείου.

Αύριο Τετάρτη 22/10/2019 θα γίνουν οι εκλογές για το δεκαπενταμελές του σχολείου.

Και τις τρεις τελευταίες διδακτικές ώρες θα γίνει η διαδικασία επιλογής για όσους έχουν υποβάλλει αίτηση συμμετοχής στο πρόγραμμα κινητικότητας Erasmus+ από τον τομέα Υγείας.

Αιτήσεις μαθητών των τμημάτων Υγείας και Πληροφορικής για συμμετοχή τους σε πρόγραμμα κινητικότητας Erasmus+ στη Βαρκελώνη

Την εβδομάδα από 21 έως 25 Οκτώβρη θα γίνονται δεκτές αιτήσεις μαθητών των τμημάτων Υγείας και Πληροφορικής για συμμετοχή τους σε πρόγραμμα κινητικότητας Erasmus+ στη Βαρκελώνη, που θα πραγματοποιηθεί 1-16 Μαρτίου 2020.

Για παραλαβή της αίτησης απευθυνθείτε στη διεύθυνση του σχολείου.

Αναβολή εκδρομής

Σήμερα Τετάρτη, 2 Οκτωβρίου, δεν θα πραγματοποιηθεί ο σχολικός περίπατος που ορίστηκε από το άλλο σχολείο (με το οποίο έχουμε κοινές μετακινήσεις), καθώς η ΟΛΜΕ έχει προκηρύξει τρίωρη στάση εργασίας.
Το σχολείο θα λειτουργήσει κανονικά.

Αφορά τα τμήματα ειδικότητας Βυγείας1 και Βυγείας2

Αυτή την εβδομάδα δεν έχουν μάθημα τα τμήματα ειδικότητας Βυγείας1 και Βυγείας2, λόγω έλλειψης προσωπικού.
Οι μαθητές των τμημάτων αυτών που παρακολουθούν και μαθήματα γενικής παιδείας θα έχουν μάθημα την Παρασκευή στις. 18:30.

Αλλαγές στο πρόγραμμα 25/9/2019

Εκτάκτως για  Τετάρτη 25/9, τα τμήματα της Γ και Δ του τομέα Υγείας θα έχουν μάθημα ως εξής:
ΓΝ και ΓΒΡΕΦ τις δυο πρώτες διδακτικές ώρες δηλαδή από 18:30 έως 19:50
ΔΝ και ΔΒΡΕΦ τις τρεις τελευταίες διδακτικές ώρες δηλαδή από 20:00 έως 22:05

Ανακοίνωση για τη Β’ τάξη του τομέα Υγείας

Οι μαθητές της Β’ τάξης του τομέα Υγείας δεν θα κάνουν μαθήματα ειδικότητας μέχρι να τοποθετηθούν στο σχολείο καθηγητές των ειδικοτήτων του τομέα τους οπότε και θα το ανακοινώσουμε.

Όσοι μαθητές της Β’ τάξης του τομέα Υγείας παρακολουθούν και μαθήματα γενικής παιδείας θα έρχονται για τα μαθήματα γενικής παιδείας την Παρασκευή στις 18.30.