Πρόσκληση σε Διαδικτυακή Ενημερωτική Συνάντηση σχετικά με τα μέτρα πρόληψης και τη σωστή χρήση μάσκας για τους μαθητές της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

15348 25-09-20 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ_s…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 3ου ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΕΠΑΛ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ 3ου
ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΕΠΑΛ
Α ΤΑΞΗ: ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΡΙΤΗ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Β ΤΑΞΗ: ΤΡΙΤΗ
Γ ΤΑΞΗ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ 3ου ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΕΠΑΛ
ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ-ΠΡΟΝΟΙΑΣ-ΕΥΕΞΙΑΣ
ΒΥΓ1, ΒΥΓ2: ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΝ, ΓΒΡΕΦ: ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΡΙΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ
ΓΦΑΡΜ: ΔΕΥΤΕΡΑ
ΤΟΜΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΒΠ: ΔΕΥΤΕΡΑ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΠ: ΤΡΙΤΗ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ
ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΒΜ1, ΒΜ2: ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΑΕΡΙΟ, ΓΨΥΚΤ, ΓΜΗΧ, ΓΟΧ: ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΡΙΤΗ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ
ΤΟΜΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΒΗΛ: ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Αγιασμός σχολικού 2020-2021

Το σχολείο μας θα λειτουργήσει κανονικά τη Δευτέρα 14 Σεπτέμβρη. Προς αποφυγή συνωστισμού το αιθουσιολόγιο θα είναι αναρτημένο στις εισόδους του σχολείου και οι μαθητές θα πηγαίνουν απευθείας στις τάξεις.
Ο αγιασμός θα πραγματοποιηθεί παρουσία εκπροσώπων μαθητών και καθηγητών.
Ώρα προσέλευσης 18:30.
Ευχόμαστε στους μαθητές μας καλή και δημιουργική σχολική χρονιά!

Συμπληρωματικές ηλεκτρονικές αιτήσεις εγγραφής-ανανέωσης εγγραφής για ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

Από τις 05 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 09.00 έως και τις 09 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 23.59, η ηλεκτρονική πλατφόρμα e-eggrafes θα είναι σε λειτουργία προκειμένου να υποβληθούν κατ? εξαίρεση συμπληρωματικές Ηλεκτρονικές Αιτήσεις εγγραφής-ανανέωσης εγγραφής για ΓΕ.Λ ? ΕΠΑ.Λ από τους γονείς-κηδεμόνες των ανήλικων μαθητών/τριών ή από τους/τις ίδιους/ες, εφόσον είναι ενήλικοι/ες. Οι παραπάνω Ηλεκτρονικές Αιτήσεις υποβάλλονται για λειτουργούντα τμήματα.

Υποβολή ηλεκτρονικού Μηχανογραφικού Δελτίου για την εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση υποψηφίων που πάσχουν από σοβαρές παθήσεις, σε ποσοστό 5% επιπλέον των θέσεων εισακτέων, έτους 2020

Φ13α_80125_ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΓΙΑ Υ.Α ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ ΦΟΙΤΗΣΗΣ

ΚΑΤ’ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Η ηλεκτρονική πλατφόρμα e-εγγραφές θα είναι σε λειτουργία από την Πέμπτη 27 Αυγούστου 2020 και ώρα 09.00 έως την Τετάρτη 2 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 23.59, προκειμένου να υποβληθούν κατ? εξαίρεση ηλεκτρονικές αιτήσεις εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής και μετεγγραφής για ΓΕ.Λ. ή ΕΠΑ.Λ. από τους γονείς-κηδεμόνες των ανήλικων μαθητών/τριών ή τους/τις ίδιους/ίδιες εφόσον είναι ενήλικοι/ες.
Όσοι υποψήφιοι μαθητές μας χρειάζονται βοήθεια για την ηλεκτρονική εγγραφή μπορούν να έρχονται στο 3ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Βέροιας στις 1 και 2 Σεπτεμβρίου τις ώρες: 18:30-22:30.
8Εσείς, Αθηνά Αλαΐτση, Depy Tsamitrou και 5 ακόμη
5 κοινοποιήσεις