Οι μαθητές των τμημάτων Β΄Η, Γ΄Η τ& Γ΄Α του Εσπερινού ΕΠΑΛ Βέροιας πραγματοποίησαν διδακτική επίσκεψη στο Γενικό Νοσοκομείο Ημαθίας, τη Μονάδα Βέροιας, τη Τετάρτη 04.10.2023 και ξεναγήθηκαν στις Ηλεκτρομηχανολογικές Εγκαταστάσεις του Γ.Ν.Η.

0a
Οι μαθητές των τμημάτων Β΄Η, Γ΄Η του Τομέα Ηλεκτρολογίας και Γ΄Α της Ειδικότητας Τεχνικός Θερμικών & Υδραυλικών Εγκαταστάσεων και Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου του Εσπερινού ΕΠΑΛ Βέροιας
τους υποδέχθηκαν και τους ξενάγησαν στους χώρους του Γ.Ν.Η. στις Ηλεκτρομηχανολογικές εγκαταστάσεις η κα Αναστασοπούλου Μαρία Μηχανολόγος Μηχανικός, ο κ. Κουρκούτας Βασίλειος Ηλεκτρολόγος και ο κ. Σκορδόπουλος Δημήτριος Θερμαστής.
0b 0g 0i 0k 0r