0a0b

Αντικατάσταση των «καμένων» παλιών Προβολέων του Ενιαίου Ειδικού Επαγγελματικού Γυμνασίου – Λυκείου Βέροιας (ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.Λ.) με νέου τύπου Προβολείς LED 10.000 lumen που φωτίζουν την εσωτερική αυλή του Σχολικού Συγκροτήματος ΕΠΑΛ – 5ο ΓΕΛ – ΕΝΕΕΓΥΛ και είναι απαραίτητοι για τον φωτισµό της αυλής που διέρχονται οι µαθητές του Εσπερινού ΕΠΑΛ Βέροιας προς το Εργαστήριο Χηµείας, από την Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου Βέροιας ως ανταπόκριση μέρους αιτήματος του διευθυντή για την αναβάθμιση του φωτισμού του Εσπερινού ΕΠΑΛ Βέροιας.

0c