οι μαθήτριες & οι μαθητές του Εσπερινού ΕΠΑΛ Βέροιας θα παρακολουθήσουν τη Δευτέρα 12.12.2023, στον κινηματογράφο Σταρ την κινηματογραφική ταινία «Η Φόνισσα»

2023.12.11 Η Φόνισσα ΣΤΑΡ
οι μαθήτριες & οι μαθητές των τμημάτων της Β’ τάξης των τομέων Υγείας Πρόνοιας και Ευεξίας (Β΄ΥΓ3), Ηλεκτρολογίας (Β΄Η), και Μηχανολογίας (Β΄Μ2), και των τμημάτων της Γ’ τάξης των ειδικοτήτων: Τεχνικός Η/Υ και Δικτύων Η/Υ (Γ΄Π), Τεχνικός Οχημάτων (Γ΄Ο), Τεχνικός Ηλεκτρολογικών Συστημάτων Εγκαταστάσεων και Δικτύων (Γ΄Η), Βοηθός Νοσηλευτή (Γ΄Ν) και Βοηθός Φαρμακείου (Γ΄Φ), θα παρακολουθήσουν τη Δευτέρα 12.12.2023, στον κινηματογράφο Σταρ την κινηματογραφική ταινία «Η Φόνισσα» σε σκηνοθεσία Εύας Νάθενα και σενάριο της Κατερίνας Μπέη μεταφορά στη μεγάλη οθόνη του διαχρονικού και σημαντικού μυθιστορήματος του Αλέξανδρου Παπαδιαμάντη.
οργάνωση Εκπαιδευτικός Όμιλος Λέσχη Κινηματογράφου