Έναρξη εξ αποστάσεως εκπαίδευσης

Οι καθηγητές του 3ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Βέροιας έχουν δημιουργήσει εικονικές αίθουσες και τα μαθήματα γίνονται σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου μας.

Τα μαθήματα αφορούν τα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα της Γ’ και Δ’ τάξης και σταδιακά επεκτεινόμαστε και στις άλλες τάξεις και στα υπόλοιπα μαθήματα.

Οι υπερσύνδεσμοι (links) με τους οποίους θα εισέρχεστε στις εικονικές αίθουσες των καθηγητών σας έχουν ήδη αποσταλεί με ηλεκτρονικό μήνυμα (e-mail).
Όσοι καθηγητές επέλεξαν ασύγχρονη διδασκαλία θα επικοινωνήσουν μαζί σας με ηλεκτρονικά μηνύματα για να σας δώσουν τις απαραίτητες πληροφορίες.

Αγαπητοί μαθητές θα πρέπει να ελέγχετε καθημερινά τα e-mail σας και να ενημερώνεστε από την ιστοσελίδα του σχολείου για τυχόν αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων.
Το σχολείο μας είναι ανοιχτό και μπορείτε να επικοινωνείτε τηλεφωνικά στο 2331077527 τις ώρες λειτουργίας του ή μέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας στο mail@3epal-esp-veroias.ima.sch.gr.