ΑΙΤΗΣΗ ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΑΛ ΜΟΝΟ ΜΑΘΗΤΕΣ

Αγαπητοί μαθητές,

από αύριο Τετάρτη 25/11/2020 έως και την Δευτέρα 30/11/2020 είναι η αποκλειστική προθεσμία για την αποστολή των αιτήσεων συμμετοχής στις Πανελλαδικές Εξετάσεις των ενδιαφερομένων μαθητών προς το σχολείο.

Εξαιτίας της πανδημίας η κατάθεση της αίτησης θα γίνει με αποστολή στο email του σχολείου:

mail@3epal-esp-veroias.ima.sch.gr

Την αίτηση συμμετοχής στις Πανελλαδικές θα βρείτε στο σύνδεσμο του ΥΠΑΙΘ:

Για τους μαθητές των Εσπερινών ΕΠΑΛ η αίτηση είναι το αρχείο: «ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 2 Αίτησης-Δήλωσης μαθητή Εσπ ΕΠΑΛ 2021»

Οδηγίες για τους μαθητές των Εσπερινών ΕΠΑΛ θα βρείτε στο αρχείο: «ΟΔΗΓΙΕΣ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΟΣ 2

μαθητών Εσπ ΕΠΑΛ 2021»

Την εγκύκλιο θα βρείτε στο αρχείο: «ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΕΠΑΛ 2021 ΑΔΑ_918Ω46ΜΤΛΗ-ΛΧΞ»

Εάν υπάρχουν μαθητές-υποψήφιοι για τα 3 Μουσικά Τμήματα θα πρέπει να διαβάσουν τις οδηγίες και να συμπληρώσουν την αντίστοιχη αίτηση που βρίσκονται στο 2ο και 5ο αρχείο αντίστοιχα.

Για απορίες ή διευκρινίσεις καλέστε στο 2331077527 κατά τις ώρες λειτουργίας του σχολείου.