Πάσο ως την Τετάρτη 27.09.2023

2023.09.21 ΠΑΣΟ

Πάσο ως την Τετάρτη 27.09.2023

Όσοι μαθητές χρησιμοποιούν αστικό ή/και ΚΤΕΛ για τη διαδρομή από την κατοικία που έχουν δηλώσει, μέχρι και το Εσπερινό ΕΠΑΛ Βέροιας (Σταδίου 121, Βέροια) και ενδιαφέρονται για ΠΑΣΟ θα πρέπει:

• Να αγοράσουν από βιβλιοπωλείο ΠΑΣΟ χρώματος Κίτρινο (Δωρεάν, για τους μαθητές που παρακολουθούν όλα τα μαθήματα και Γενικής Παιδείας
  • Να αγοράσουν από βιβλιοπωλείο ΠΑΣΟ χρώματος Λευκό (50% Έκπτωση, για τους μαθητές που παρακολουθούν μόνο μαθήματα Τομέα ή Ειδικότητας)
  • Να συμπληρώσουν τα Στοιχεία και τη διεύθυνση κατοικίας τους σε ένα χαρτάκι
  • Να προσέλθουν στη Γραμματεία του Εσπερινού ΕΠΑΛ Βέροιας  ως την Παρασκευή 22-09-2023 με το ΠΑΣΟ και μια φωτογραφία τους, το χαρτάκι με τα Στοιχεία και τη διεύθυνσή τους τοποθετημένα σε μια διαφανή θήκη για σφραγίδα και υπογραφή του Διευθυντή, ώστε να σταλούν εγκαίρως στα ΚΤΕΛ Ν. Ημαθίας και το Αστικό Κ.Τ.Ε.Λ. ΒΕΡΟΙΑΣ Α.Ε.